Nějak jsem si nevšiml. Už dva dny je na GoG Alien Crossfire v packu k původní Alpha Centauri. Teď v té ván. slevě dohromady za 3 dolary.
Hele to je dobré... Lze osvobodit šéfy jiných frakcí z hlavního města soupeře (ale i spojence), který je vymlátil. Následně se stanou (pokud máte dobrou pověst) vašimi vazaly. Už mám takto ochočeného Domaie. :)
Akorát mě tedy v poslední hře štve Univerzita, která se, kdo ví proč, nechce kamarádit s mými kyborgy. Dokonce mi i jednou vyhlásili válku. Zkusmo jsem jim na hlavní město hodil i atomovku, abych si tím získal jejich pozornost... No, příště musím nejdříve prosadit povolení "atrocity" v OSN. :)
Jo takhle, já si spletl "progenitors" a "caretakers", takže mi moc nesedělo, že by ten dvousekundový náskok na usurperech v intru hrál ve hře nějakou roli. :)

(A že se objeví později řečeno ve hře je. V intru i během hry. Jen s tím kultem mi to příjde podivné.)
Přímo ve hře ne, ale jinak Progenitors se v "knize" objeví na planetě až později (nakonec). A Cha Dawn je prostě malej prcek, tak asi taky musel čekat pár let navíc, než dorostl a mohl se chopit vedení armády.
Toho tvého předchozího postu jsem si všiml až teď. Je to pozdní objevování nějak zdůvodněné?
Hale teď jsem si všiml, že do standartní hry (alespoň na huge planet map) nejde narvat Cult of Planet (resp. neobjeví se na mapě - pokud za ně tedy přímo nehrajete) bez toho, aby tam zároveň byli progenitors (ti mimozemšťani). Je to u vás stejné? Já chtěl "ideologicky" silnou sedmičku (Hive, Believers, Gaia, Morganites, Consciousness, Free Drones a právě Cult of Planets) a ono to nejde bez těch hnusných vesmírných potvor... :(

P.S. Tak vyřešeno. Pokud za Cult či Progenitors hraje počítač, tak se objeví ve hře až později.