@Fritol (21.02.2022 15:45): Jo Saviors, ty mám taky dohrane, kromě post game.
No takové áčko by třeba mohl být Soul Hackers 2, kdyby lidi radši nehráli Personu u které jde koukat na YouTube a psát na Twitter, u těch nekonečných rozhovoru mají čas světu sdělovat pocity a sbírat reakce, to vis to je ten dnešní gaming. Intenzivní fps prolezani dungeonu je anti sociální :D
A BTW, Undernauts v Evropě zatím nevysli, a dohrane je mám, na tom je vidět moje zanicenost a ne ze remcam a přitom nemam dohrane co vyšlo :)
Pravda, ty post game části by to chtělo, tak mas i trochu pravdu.
@Charllize (21.02.2022 15:40): Saviors of Sapphire Wings, na Demon Gaze jsem i zapomněl. A osobně nevím, co u dungeonů vidíš jako "áčko", protože mi to přijde všechno stejně béčkové, minimálně co se těch japonských týče. Pokud bereš jako ačko třeba Etrian Odyssey, tak to mají Atlus oznámené, snad se dočkáš i toho brzy.
@Charllize (21.02.2022 15:29): A máš dohrané ty dva dungeony od Experience, co ti vyšly minulý rok? Že ani u jednoho nevidím tvé hodnocení. :D A už ti chystají další na příští rok. A o těch západních ani nemluvě. Doba tomu přeje. Nevím, kde furt chodíš na ty černé scénáře...
@Solidor (21.02.2022 14:57): SMT není nikdy dost. Zatím se ale držím zpátky, Personovitost z toho smrdí až podezřele moc. To je přesně to co jsem nechtěl, aby se SMT měnilo v Personu protože to je in :(
Jasne ze to není dungeon, nikdo by to nehrál, doba tomu nepřeje, skoda.
Ale vypadá to pěkne, trosku kreslounov v zarivych barvách a SMT z toho moc cítit není.
Hmm, snažím se být pozitivní a nejde mi to :)