@Charllize (29.09.2020 12:36): Věci typu King's Field nemají IMHO šanci stát se mainstreamem (alespoň lehce omezeným způsobem, jako se to podařilo Souls sérii, pořád to není typický mainstream, ale zná to a hrálo řádově více lidí než King's Field).
@Charllize (29.09.2020 11:37): Eternal Ring jsem hrál, takový casual bratránek King's Field / Shadow Tower. Ze začátku mi to přišlo velmi slušné, ale nakonec jsem to hodnotil také průměrně (v profilu mám seznam většiny dohraných konzolovek i s hodnocením z dob, kdy na DH byly jen PC věci).
To byla jeste doba kdy From delal dungeony a stal se mojim oblibenym vyrobcem her. Kings Field 1-4, Shadow Tower, Eternal Ring. Je dobre si to zahrat, obvzlast pro fanousky Souls serie. Je tam pekne videt odkud se ta inspirace vzala. Vtipne je ze v dobe kdy From vytvoril tyhle hry, Miyazaki ve From Softu jeste vubec nebyl. Pritom design, cast mechanik a pribeh co pluje nekde v pozadi je DS podobny az to hezke neni. Mistr to jen poskladal dokupy a vylepsil. Zajimalo by me kde by dnes From byl bez nej. Ackoliv to genialnost v sobe meli vzdycky nedarilo se jim prorazit. Mozna v dobe PS1 a PS2 na to nebyla jeste spravna doba. Tehda byla hardcore kdejaka hra a zrejme se cekalo na generaci nemehel ktere vynesou princip DS do nebes :)

Jeste si tu pro zajimavost sesumiruju hry od From co jsem hral.
Kings Field
Demon Souls
Dark Souls 1-3
Bloodborne (nedohrano)
Sekiro (nedohrano)

Jinak koukam ze Jazz se chysta asi i pridat Kings Field serii, to tam pak budu fanboyvat o sto pero a dam jim vysoky hodnoceni :D