O téhle hře jsem v životě neslyšel a teď koukám, že je v akci na Steamu za 1,49 Euro, ale ta nadprůměrná hodnocení mě docela nahlodávají...
Divím se, že to nemá žádný komentář, kde je chyba ? Hra je velmi zajímavá. Trochu mě irituje, jak je jednoduchá a vlastně, jak je všude všeho. Není nouze o nic defakto.
@Paul (04.07.2019 18:49): To znam velmi dobre, diky hrani jrpg. tam je ale vyhoda ze jsem se naucil vyhledavat na japonskejch webech a googli prekladac je uz docela na urovni. Tady bych se mozna poohledl nekde u polaku, urcite to tam budou resit vic.
Nevýhoda hraní hry, kterou hrálo hrozně málo lidí je v tom, že když si nejsem jistej jestli má jeden quest víc řešení, tak mi nikdo neporadí. Chjo :)
Googlím co to jde a nikde nic.
@raisen (24.06.2019 18:49): na žádný bugy/chyby kromě těch níže jsem nenarazil. Pokud to máš (třeba z humble), tak doporučuju vyzkoušet. Jen tomu dej šanci přes ten prologue, ta hra se otevře až na ostrově Peh po prologu.
@M.a.t.t. (24.06.2019 09:20): je tu pár chybek které bych rád viděl opravené:
- při hraní na gamepadu se kurzor myši objeví po otevření inventáře a malinko překáží
- hra si nepamatuje DSR 4K rozlišení, takže vždy po zapnutí si ho musím znovu zapnout
- po ukončení dialogu s jedním obchodníkem v lewmeru (jen s ním) přestane fungovat ovládání a je potřeba hru uložit a znovunačíst

Jsou to v podstatě otravný prkotiny, nic co by mi kazilo zážitek. Jinak je to ale skvělé prakticky po všech stránkách. Prostě izo-stealth Witcher.
Mám za sebou 12 hodin a je to hodně dobrý. Je na tom poznat že to dělali ex-witcher lidi, a to hodně. Škoda že to tak brutálně zapadlo.
@Tarhiel (16.08.2018 17:15): Aleth odpověděl, high praise:
"Je to dobrá hra nejen po stránce příběhu. Když pak vyšla, s chutí jsem si ji i zahrál, což se mi u her, na kterých pracuju, opravdu často nestává."
Wow, oni se opravdu snaží přilákat hráče - novej datadisk:
SEVEN: DROWNED PAST will introduce whole new story line, including: additional opponents, new skills to implement, terrains to parkour, eight new quests, and about 7 hours of gameplay, all for free to owners of Seven.

Filip Ženíšek (překladatel Zaklínače 2/3):
@AletheiasCZ
Po třetím Zaklínači jsem si rozhodně nejvíc užil překlad loňského stealth RPG Seven: The Days Long Gone. Proto jsem se k němu velmi rád vrátil a připravil české titulky pro chystaný přídavek Drowned Past s novým příběhem.
@Paul (10.03.2018 12:37): Jo, bugy byly hlavní problém. Ale není to asi žádná sláva ani celkovou hratelností. Každopádně to rád vyzkouším z toho bundlu. Docela mě mrzí, že to nedopadlo moc dobře, vypadalo to dost nadějně a originálně. Navíc mě potěšilo, že dokonce hra vyšla česky, ale nakonec asi zbytečná investice...
@Fritol (10.03.2018 12:34): no propadla finančně, ale měla dost pozitivních recenzí, kritizovaly se hlavně bugy, optimalizace a nedodělky (co mi to připomíná?), ale osm patchů později už by to snad mohlo být bez problému..ale máš pravdu že dřív nebo později to bude v bundlu. Zkusil jsem to koupit, ale dlgamer odmítl mojí paypal platbu (nevim proč), tak holt taky počkám na bundl.
@Hydr0gen (05.12.2017 22:13): 4000 prodaných kopií za 5 dní v prodeji není nic moc, nepřekvapilo by mě kdyby se developeři zase vrátili zpátky do CDP. Ale ten koncept vypadá dost zajímavě, až to doopraví tak bych to docela zkusil.
Trailery vypadaly super, je to venku a recenze už jsou taky venku...a jsou celkem rozlítané. Obecně sice převládá pozitivita, ale vypadá to, že much je dost a prospělo by tomu trochu víc ladění. Hodnocení vypadá, že je odvozeno od toho, kolik autoři zažil bugů (takže Paul by hodnotil 10/10). Recenzent na Tiscali games to popisuje celkem hezky, aniž by do tahal emoce a asi si užil svoje - je to fakt pro trpělivé povahy. Vývojáři na hře podle všeho dále pracují, takže za pár měsíců a ve slevě by to mohlo fungovat.

Jsou to Polácí, takže by po vzoru CDP mohli po roce vydat nějakou překopanou enhanced edici:). Držím jim palce, ale škoda, že to nedotahli víc hned.