Say No! More

09.04.2021

NE! Jednoduché slovo, které patří k základní slovní výbavě každého člověka, a přesto má mnoho z nás problém s jeho vyslovením. Say No! More vás zavede do světa, kde se vyjádření toho slova stalo téměř zločinem. Jste začínajícím stážistou ve firmě, která je plná průměrných kolegů a arogantních šéfů. Všichni zde jsou přesvědčeni, že lidské kvality se měří podle nasbíraných pracovních zkušeností a vy jako nováček se stáváte obětí jejich šikany. Když už ztrácíte poslední zbytky sebevědomí, najdete starou kazetu s názvem "Say No! More", která obsahuje motivační trénink, jak ze sebe konečně dostat to sladké slůvko. NE!

Say No! More je humorná one-button game odehrávají se v kostičkovaném 3D-světě. Po nalezení pásky budete schopni říci své první malé "ne" kolegovi požadujícím po vás, abyste mu uvařili kávu. Hra však ukrývá daleko více pásek, které vám postupně pomohou sdělit šéfům vaše odmítnutí daleko silněji, rozhodněji a hlasitěji. Vaše odvaha bude motivovat i vaše kolegy a společně se dokážete postavit všem vašim nadřízeným.