@Fritol (19.05.2021 21:13): Bezva. Tak doufám ze to nebude zabugovane jako dvojka, kterou nikdy neopravily. Teda jde spis o jeden bug a to ten ze hra dává asi 100 násobek peněz za souboje než by měla, což totálně rozbíjí ekonomiku. Na ps4. Víta verze zase pro změnu nedává za většinu soubojů peníze žádné :)
Jednicku mám na pstv ale samo remaster si nechám líbit. Je vidět ze experience se daří :)
Teď koukám na krabičku a vzadu píšou ze si mám užit bonusovou hru Stranger of Sword City. Takže vlastně těch 1200 korun je jakoby jen za toho Saviora? To je slušná pálka. I když ty Experience hry jsou vždy drahé. Stranger na Vitu stojí tuším porad 40 dolaru.
@Fritol (18.03.2021 22:38): A paradoxně dvojka Demon Gaze na ps4 vyšla.
Ale je pravda ze ta revisited verze Strangera hodně působila ze zůstane na veky věku na Víte a už to není pravda. Tak aspoň ten Switch.
Mimochodem mohl bys ještě přidat do profilu ze na PC to funguje pouze na win 10, což je nonsense jak prase :)
Nebo do zajímavosti, nevím, ale třeba za 10 let to bude úplně jedno :) Tam to mužů dat i já, to ještě zvládnu.
Az ted jsem si precetl popisek.
Saviros of Sapphire Wings je lehce remasterované vydání původně čistě japonské hry Blue-Winged Chevalier. Ta je však sama o sobě remakem hry Entaku no Seito: Students of Round z roku 2010, kdy vyšla pro PC a Xbox 360. Všechny hry pak zároveň spadají do stejného světa, jako Demon Gaze, které vyšlo na západě roku 2014 pro handheld PlayStation Vita.
Slusny research, Frito :)

Je mi zahadou proc to neni i na ps4, Sword City zadny sex obsah nema, tak mozna ten Savior, ten sem nehral.
Uz se to blizi. A s Stranger of Sword City Revisited v jednom baleni. Pocitam ze prodeje budou mizive, je to hardcore a po staru. Doufam ze mi dorazi krabicka !