Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Satisfaction

50
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
2003 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.nextcorp.borec.cz/hry.html
Hra Satisfaction je vůbec první hra vývojářského studia Nextcorp Software a je to zábavný simulátor, určený pouze pro dva hráče. Vyhrává hráč, který jako první nasbírá určený počet takzvaných fragů, nebo ten, který jich bude mít více po vypršení časového limitu. Fragy se sbírají tak, že si hráč bez vlajky na voze nadjede nad soupeřovo auto a stiskne klávesu sběru. Po naplnění ukazatele indikujícího počet sběr-energie, hráč obdrží frag a vlajka se přesune na jeho auto. Poté se pokouší o získání fragu druhý hráč. Na přebrání vlajky mají oba určitý čas a pokud se to nikomu v daném limitu nepodaří, vlajka se sice přesune na druhé auto, ale bez zisku fragu.

Před samotným spuštěním hry si můžete vybrat mezi deseti hracími prostředími, stanovit limit počtu fragů po jehož dosažení hra končí, délku hracího času a limit pro sebrání fragů. Dále si můžete oba vybrat typ a barvu aut, zvuky pro úspěšný zásah a perlička nakonec, určit si můžete i nadávku pro hráče, který prohraje.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
V Satisfaction jde především o zisk vlajky a její udržení, případně získání zpět. Vyhrává hráč s více zisky po vypršení časového limitu, případně po dosažení určitého počtu zisků vlajky. Mohl jsem si zvolit prostředí, typ a barvu auta a nadávku pro prohrávajícího, a to nejde v každé hře.

Na pár minut mě hra zabavila, ale už se k ní určitě nikdy nevrátím.

Pro: boj o vlajku, různé typy aut, nadávky

Proti: po chvíli přestane bavit

+7+7 / 0