Santa Ride!

17.12.2004
15.12.2011
17.12.2011

freeware

Santa Ride! je jednoduchá zdarma dostupná hra s vánoční tématikou. Jak už název napovídá, ve hře se ocitnete v roli Santa Clause. Vašim úkolem je řídit sobí spřežení co nejlépe a ve stanoveném čase nasbírat co nejvíce bodů. Na trase, která vede zasněženou pohádkovou vesničkou, se nachází nespočet vánočních dárků, za jejichž sbírání získáváte body. Je na vás, kolik dárků stihnete nasbírat. Své skóre můžete zapsat na žebříček nejlepších jízd.

Hru vyvinulo maďarské studio Invictus Games jako malou bezplatnou hru pro chvíle oddechu během Vánoc.

Jednoduchá, dnes už ne příliš okouzlivá hra, která mě každé Vánoce na chvíli zabaví. Rád si totiž vánoční čas zpříjemním něčím, z čeho dýchá zima a Vánoce. A v této malé, jednoduché, freeware hře je i zima, i vánoční tématika, takže v prosinci je to jasná volba.

Pro: Vánoční téma, freeware

Proti: Žádná velká originalita či genialita, dnes již poměrně zastaralá, (ne)kompatibilita s novými OS.