Pořád jsem neměl peníze na lepší sekeru než tu základní a už jsem postupně neměl ani na pasti. Jakmile uděláte špatnou investici na začátku a nejste schopni porazit vlastními silami 1 vlkodlaka, tak se to s vámi veze. Já pořád ten vozík táhnul dál někam do 13.mise, ale už mě to víc frustrovalo než těšilo.
@Kwoky (19.04.2016 16:07): 60% jsou dobré hry nic víc, nic méně. Na Sang-Froida vzpomínám převážně v dobrém a má jistě velký potenciál, pročež jsem mu udělil lehce nadprůměrné hodnocení. Ale jistě by potřeboval v mnohém dopilovat, navíc hra byla tak strašně krátká... celé mi to ve skutečnosti přišlo více jako takový tutoriál či ukázka originálního konceptu s příslibem něčeho většího.... což bohužel nepřišlo a je to mnohdy problém vícero indie her, zde asi o to pochopitelnější, že to měla být původně epizodická hra... škoda.
@Isair (19.04.2016 14:49): Je to škoda. Mě tahle hra bavila fakt maximálně. Dokonce se dala koupit i pod dvě eura, což už je "nic". Takže asi nezvládnutá propagace.

Ale trochu mě překvapuje, co píšeš, když vidím tvé hodnocení (a to i přesto, že chápu 6/10 jako lehký nadprůměr).
@John Mirra (19.04.2016 14:46): Hmm, což je docela voser, vzhledem k tomu, že je ten příběh zčásti neuzavřen (ne že by na něm v téhle hře nějak zvlášť záleželo). Navíc to bylo tak nějak hodně krátké. Ale setting naprosto super. A vlastně i herní koncept, byť ten by si jistě zasloužil trochu dopilovat.

Docela se divím, jak málo populární tahle hra je.
Jsem docela v šoku, že má hra tak dlouhé demo. Celá hra má tuším 20 levelů. V demu jsem zatím odehrál 7 a další mě čeká. Snad nebude demo celá hra :)

EDIT: Tak nakonec jen 8+příprava na devítku. Mají to kluci fikaně vymyšlené. V momentě, kdy se člověk připraví na zdrcující bitku, kde umře moc a moc vlků, dají konec dema :) Hajzlíci jedni :)