Herní výzva 10

Jubilejně 10 komentář na DH

Samorost, co bych o něm napsal, když je tak kraťoučký, že ho má člověk dohraný za 5-10 minut. No ono se něco snad najde.

Příběh úplně jednoduchý, na vaši planetku letí jiná a hrozí srážka, vy se svojí raketou z plechovky letíte na druhou planetku, abyste ji odklonili. Žádný extra příběh bez nějakých zvratů vás tady nečeká, opravdu jde pouze o toto.

Grafika vypadá velice zajímavě. I na to, že je ve hře tak málo obrazovek se opravdu vyvedla. Prostředí je takové tajemné a člověk má strach, co na vás může odkud vyskočit.

Hudba a zvuky, těch je na tu krátkost ve hře dost, především mě dostala veverka s gramofonem a skákající sova.

Hlavní postavička za celou hru nic nepromluví, ale aspoň na vás zamává.

Tak to by bylo asi vše, protože nic víc už ani o této hře napsat nelze.

Pro: zábavné, zdarma, rodinné

Proti: krátkost

Výsledek toho, když se pár lidí rozhodne dokázat, že i počítačová hra může být umění. A věřím, že se jim to povedlo! Krátká, ale velmi působivá klikačka má jakési lákavé kouzlo bizarních spojení zrezlé techniky a přírody... Tuto hru si může zahrát úplně kdokoli a každý si v ní může najít zalíbení...
Tato hra mi zaujala prostředim a vlastně všim příběh tam byl grafika taky náká ale moc dlouhý to boužel nebylo někdy sem opravdu nevěděl co udělat ale dal sem to bylo to zábavné zabyl sem tim 1hodinu.

Pro: prostředí,příběh,zábavné

Proti: krátké

-8 +2 −10