• Android --
Herní Výzva 2023
2. Debut

Co jsem to u všech čertů "hrál"? Tohle není hra ale interaktivní animace, o skřítkovi který se snaží zabránit ve srážce dvou planetek. V několika úrovních je potřeba se proklikat scénami klikáním na věci/tvory ve správném pořadí. Tohle dílo se ani nedá považovat za logickou hru protože puzzly jsou primitivní a dohrál by to i pes po lobotomii. Jednotlivé scény jsou poskládane fotky kmenů, větví, kamenů a dalších předmětů na kterých se odehrávájí animace dopovázené otravnou a opakující se melodii. Celá "hra" je vhodná maximálně pro děti do 3. třídy základní školy protože člověk který je starší a spustí ji jako prvotinu si ji nemá šanci užít. Celá "hra" je velmi krátká a máte jí dohranou do 20. minut, na mě spíše působí jako demo k dalším dílum, vůbec mě neoslovila a necítim potřebu zkoušet další díly autorů.

Pro: super že to je tak krátký, freeware, uninstall tlačítko funguje

Proti: příliš krátký

Herní výzva 10

Jubilejně 10 komentář na DH

Samorost, co bych o něm napsal, když je tak kraťoučký, že ho má člověk dohraný za 5-10 minut. No ono se něco snad najde.

Příběh úplně jednoduchý, na vaši planetku letí jiná a hrozí srážka, vy se svojí raketou z plechovky letíte na druhou planetku, abyste ji odklonili. Žádný extra příběh bez nějakých zvratů vás tady nečeká, opravdu jde pouze o toto.

Grafika vypadá velice zajímavě. I na to, že je ve hře tak málo obrazovek se opravdu vyvedla. Prostředí je takové tajemné a člověk má strach, co na vás může odkud vyskočit.

Hudba a zvuky, těch je na tu krátkost ve hře dost, především mě dostala veverka s gramofonem a skákající sova.

Hlavní postavička za celou hru nic nepromluví, ale aspoň na vás zamává.

Tak to by bylo asi vše, protože nic víc už ani o této hře napsat nelze.

Pro: zábavné, zdarma, rodinné

Proti: krátkost

• Android 85
Jeeeej, to byla moc příjemná cesta šalinou, když jsem hru hrál! Nic jsem od prvotiny Amanity nečekal a dostal jsem kouzelné dobrodružství s klidnou atmosférou a super hudbou Floexe.

Hra mi na každé obrazovce vykouzlila úsměv a během hráni jsem i dostal chuť na dýmku. Jen trochu mě štvalo, proklikávání celé obrazovky abych zjistil aktivní body.

Pro: Floex, grafika, "free" nalada

Proti: moc krátké, nejasné aktivní prvky na obrazovce

Výsledek toho, když se pár lidí rozhodne dokázat, že i počítačová hra může být umění. A věřím, že se jim to povedlo! Krátká, ale velmi působivá klikačka má jakési lákavé kouzlo bizarních spojení zrezlé techniky a přírody... Tuto hru si může zahrát úplně kdokoli a každý si v ní může najít zalíbení...
Tato hra mi zaujala prostředim a vlastně všim příběh tam byl grafika taky náká ale moc dlouhý to boužel nebylo někdy sem opravdu nevěděl co udělat ale dal sem to bylo to zábavné zabyl sem tim 1hodinu.

Pro: prostředí,příběh,zábavné

Proti: krátké

-8 +2 −10