SAMOLIOTIK

akce > arkáda *
25.03.2016 PC
Jednoduchá, štýlová arkáda prináša čistokrvné shoot-em-up uspokojenie pre priaznivcov žánru. Hráč ovláda pohyb a streľbu lietadla myšou. Každé herné prostredie obsahuje niekoľko tematických nepriateľov, bossov a predmety. Predmety plnia vždy rovnakú funkciu (zbraň vylepšuje streľbu, nápoj rýchlosť a artefakt na krátku dobu podporuje hráča streľbou z dolnej časti obrazovky), no pre každý level majú svoju unikátnu podobu. Hra začína v červenej farbe, ktorá symbolizuje komunizmus, pokračuje kapitalistickou zelenou, žltým Egyptom až do temného Cthulhu sveta či prostredia plného zliav a odkazov na vývojárske štúdio Valve Corporation. Každé prostredie má aj svoju vlastnú zvukovú kulisu.

Myslím, že by nikdo neměl mít nahráno na této hře tolik, co mě trvalo ji dohrát. :D

Jednoduchá střílečka ovládaná pouze pohybem myši a levým tlačítkem. Prokousáváte se jednotlivými levely, kde střílíte jednotlivé objekty a těm nesestřeleným se vyhýbáte. Každý level má své prostředí hudbu a podobu bonusů. Které vám buď pomohou ve střelbě, nebo se můžete opít vodkou.
Pokud byste si rádi sestřelil Hittlera, Gabena či Ilumináty, tak doporučuji. Mě osobně z Gabena a doprovodné hudby a mé neschopnosti pomalu hrabalo.