Koukám na to Digital Foundry a nechápu. Proč když někdo nacpe miliony dolarů do vývoje a na hře dělají stovky lidí, se stane to, že vypustí něco s odemčeným frameratem, když by tam 30 FPS cap normálně šel? Chápal bych toggle, aby lidi s konzolemi s VRR mohli jet na max, ale na těch Playstationech to prostě bude hnusný na každý obrazovce světa. Proč? Proč?! Proč se tohle děje furt dokola? Nechápu.
@SweetL.c. (01.09.2022 21:35): Bez toho, aby si to zobral zle - rešpektujem tvoj názor a máš na neho právo, ale v niektorých bodoch si podľa mňa vyložene vymýšľaš, len aby si reboot mohol zhodiť (za všetky spomeniem len vedľajšie aktivity, ktorých je žalostne málo oproti všetkým dielom a sú aj stereotypnejšie) plus komentár je ako taký je chaoticky napísaný, čím trpí forma a ani sa to dobre nečíta. A nie, pravidlá, samozrejme, neporušuješ, iba som napísal svoj pohľad, aby bolo jasné, že ťa nekritizujem za odlišný názor, iba za spôsob prezentácie.
@M.a.t.t. (01.09.2022 21:15): Nebylo by to možné. Jelikož jsem si hry zahrál hned po sobě a svoje narážení si nemohu odpustit a je to jednoduché proč. Reboot znamená nastartovat novou sérii a položit základy jako předcházející ze série nebo vzít základy a postavit to lépe v tomhle 2022 selhává. To je jako by si mi řekl že když budu dělat komentář na remaster hru nebo remake, tak to srovnání/narážení by bylo příliš. Zkrátka reboot si tohle vyžaduje. Pravidla neporušuji pokud vím a dostatečně tam zhodnocuji i první díl. Navíc jsem tomu dal i adekvátní hodnocení z dnešního pohledu a to je 65/100 nedávám tomu automaticky 100 nebo 95 jen proto že se mi 2022 nelíbil dokážu vidět i tady nedostatky které v dnešní době má. Problém by byl kdybych to začal nadnášet oproti 2022 a neuznal jeho nedostatky.
@SweetL.c. (komentář): Nebolo by možné napísať ten komentár bez toho, aby si sa v ňom každú chvíľu zbytočne nenarážal do rebootu a miesto skúsil zhodnotiť hru ako takú z dnešného pohľadu? Všetci dobre chápeme, že ti nesadol a že máš voči nemu negatívny bias ale svoj názor si už dostatočne demonštroval minule a mne to úprimne pripadá trochu únavné.... ;)
Teda tohle je bída. Když jsem dal dvojce 90%, tak jsem fakt nečekal že to bude až takový rozdíl. Nemůžu hrát za ženu, hlavní hrdina nemluví a vůbec to není vtipné jak další díly. Hratelnost není žádná frustrující katastrofa, ale je to prostě nuda, kterou nemá co jiného kompenzovat. Hlavně to celé vypadá jak z první generace Xboxu a ne X360. Možná tomu dám ještě šanci, ale spíš se tím nebudu trápit.