Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Saber Rider and the Star Sheriffs: The Video Game

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Prozatím neoznámeno
PC3DSDreamcast
Vývojáři:
Team Saber Rider
Oficiální stránky:
https://www.saberridergame.com/
S velkou zvědavostí mezi hráči očekávaná 2D arkáda v retro stylu starých 16-bitů, jejíž předlohou se stala japonská animovaná TV série Saber Rider and the Star Sheriffs z 80. let, která byla populárním anime-space-westernem.

Příběh hry nás zavede do daleké budoucnosti, kdy lidé již kolonizují i vzdálené planety v různých oblastech vesmíru. Na ochranu nových osadníků těchto oblastí vzniká Cavalry Command, sdružující armádu a ozbrojenou lodní flotilu. Jako agenti v terénu zde působí i jednotka Star Sheriffs, jejíž členové vyšetřují zločiny ohrožující bezpečnost hranice kolonií. Když na osadníky bez varování zaútočí nepřítel přicházející z jiné dimenze, nehumanoidní rasa Outriders, chystající se ovládnout veškerá ložiska krystalů a vzácných kovů, Star Sheriffs jsou povoláni do akce...

Hra dovoluje ovládnout jednoho ze čtyř hrdinů, každého s jeho originálním vybavením, vozidly i s obřím mechem Ramrodem. Jako kapitán jednotky Saber Rider se stanete odborníkem na meče a koně, z pozice Fireballa zvládnete bravurně řídit i ovládat těžké zbraně a speciální schopnosti uplatníte i jako kapitánova dcera April nebo bývalý lovec odměn Colt. Každá úroveň je současně misí se speciálním úkolem, kde v klasickém bočním pohledu s vertikálním scrollingem zvládnete práci se zbraněmi i vozidly a postavíte se hordám nepřátel a monstrózních bossů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.