@RNDr. Gunár Pavel (18.04.2013 08:25): Kouknu na to - vypadá to dobře, ale ten vestibul restaurace měl své velké kouzlo :) Jakou radost jsem měl, když jsem letos v únoru objevil u jedné sjezdovky restauraci, kde byl funkční arcade automat. Bohužel kolegové sportovci mě k němu z časových důvodů nepřipustili, dost jsem jim to zazlíval :(

@Crash (18.04.2013 08:59): No ta veze je opravdu děsná, a pokud to měl být následovník C64 ani se nedivým že k tomu nikdy nedošlo, verze Zx mnohem mnohem lepší.
Tak jsem shlédnul to video porovnávající různé verze hry a některé jsou dost strašné. Speciálně ta pro Commodore Plus/4 je neskutečná, kdybych jí viděl bez kontextu, tak vůbec nepoznám, že jde o Green Barret. Popravdě jsem ani nevěděl, že nějaký takový počítač existoval, a to podle všeho měl nahradit C64ku...
@mazar1234 (17.04.2013 15:54): Je tu ještě spousta dalších čekatelů na přidání :)

Taky jsme to hráli na automatu v předsálí jednoho restauračního zařízení. Ty dobrmani byly v alarmu druhého kola :) Grafika ve své době byla Wooow. Při dnešním hraní mám co dělat dostat se do druhého kola přitom dříve mi to tak těžké nepřišlo.
Joddy - Sakra Green Beret ma aj DOS verziu, skoda ze ma to nenapadlo skor, takto si mi ju "vyfukol" :-)

Co som sa toho nahral na C64, ovsem bez cheatu absolutne nehratelna obtiaznost. Raz sme isli z tabora a niekde v nejakom meste sme mali zastavku a tam v nejakej restauracii/krcme mali Arcade stroj s Green Beretom, nejaky typek to tam hral a my sme na to cumeli ze Woooooow, aka brutalna grafika a vsetko, a potom sa dostal niekam kde vybehli dobermani a ti na C64 vobec neboli..... Potom som to uz moc nehraval, lebo som chcel strasne tych dobermanov..... hrozne mi chybali v tej C64 verzii.