Tak nevím. Pořádně jsem to vyzkoušel a moc nadšený nejsem zatím. Nějak mi nesedí ta uniformnost postav v partě a jejich věčné střídání za jiné. S tím je spojený opruz po každé generaci zase všem naklikat skilly a vybavení. Jednička i trojka umožňují mít stálou partu a většina postav má i svoje příběhy, tady to jsou jen random panáci. Ani ten emperor, což je jakoby hlavní postava, funguje pribehove jen v prologu, pak se z něj stane taky random panák. Mechanicky to je pořád super. Souboje i svět je fajn, ale moc se mi do toho nechce. O ty příběhy mi ani nejde ale hlavně mi vadí to střídání postav jak na běžícím pásu. Přitom v Japonsku jde o nejvíc oblíbenou SaGa hru, což něco znamená a asi na tom něco být musí.
Za 120 korun na PS store a za 5 euro na steamu.

Zrejme to vezmu, poslední SaGa hra ofiko dostupná co nemám.

Pro zájemce ještě shrnu které se daji koupit.
Romancing SaGa Minstrel Song
Romancing SaGa 2
Romancing SaGa 3
SaGa Frontier
SaGa Scarlet Grace

Last Remnant ( název sice SaGa není ale patří to tam, stejní tvůrci i systém )
Alliance Alive ( to stejné jako LR)

A příští rok bude SaGa Emerald Beyond
@Charllize (14.12.2022 20:19): Já to už delší dobu koupené mám a taky jsem to kdysi i rozehrál, ale blbnulo mi ovládání u Logitech gamepadu, tak jsem toho po několika jhodinách nechal. Dnes mám jiný gamepad, tak to snad bude fungovat lépe a někdy to dojedu.

A RS 3 zrovna považuji za jednu z nejhezčích SNESovek :-) Remaster jsem si zatím taky nekoupil, ale koupím, jen abych poštemploval origošku a dále si to zálohoval stejně tak jako tak ve SNES verzi, kterou jsem kdysi hodně dávno už dohrál :-) Remaster je sice hezký, ale některé věci tam překreslili.
No, tenhle díl a trojku pořad koupené nemám.
Davam přednost SaGa Scarlet Grace a SaGa Frontier kde je přeci jen to grafické pozlatko jinde. Ale zahrát si to chci, takže na RS 2 a 3 dříve ci později taky dojde.