@Gran (17.01.2017 19:42): Pokud se ti hra zdá kompletní, napiš autorům hry, aby to přepli na Steamu. Dokud tam bude svítit "Hra s předběžným přístupem", tak to tak bude nastavené i na DH.
Nejenže je to dost slušná střílečka - tahle hra vám vysvětlí, že jste si doteďka hráli s Legem úplně špatně.

Není nic lepšího, než postavit svůj úžasný model proti úžasným modelům ostatních...

(kolikrát lidé přestávají střílet jen aby si mohli pořádně prohlédnout, co to ten protivník zvládl postavit - středověký hrad s pavoučíma nohama? obrněný pštros? vznášející se BORG mřížka? vánoční dárek, co pomalu snáší se z nebe a když ho "otevřete", tak z něj ještě vypadne plně funkční mech warrior? není problém...)

... a následně sledovat, jak se všichni střílí. Klasika? Kdepak! Z robotů létají kostičky, což dělá o mnoho lepší nejen samotnou střelbu (nejen že je to legrace sledovat, ale profi hráči se mohou soustředit na odstřelování těch důležitých kostiček (zbraně, nohy, spoje), což posouvá jak střelbu, tak samotnou stavbu "robotů" na ještě další úroveň), ale také pro tzv. "healery" je hra mnohem zajímavější - tzv. "healer" (opravář ;)) totiž nejenže "doplňuje životy", ale reálně vás během hry postaví!

Kdo se bojí, že není dost kreativní, může sáhnout do "aukce" ("Factory") a "stáhnout si" (třeba i zadarmo, dokud máte ve svém inventáři potřebné součástky) osvědčený design někoho jiného.

Klady: Prostor pro nekonečnou kreativitu, boje na oko hezké a plynulé, a rozbíjet/opravovat modely z "Lega" je neskutečná sranda! Vhodné pro děti v každém věku (6-99). :))
Zápory: Hráčský matchmaking i celkový balanc zbraní a map je dost divoký (nekompetitivní hráči si aspoň mohou oddechnout a z výsledku hry si nic nedělat, ti kompetitivní jsou ale odkázáni na gildy/klany a tzv. Ligu, která se ale bohužel moc nehraje a ostatně by taky ještě potřebovala doladit), byť nedávný datadisk položil základy budoucích změn na tohle téma.

Za sebe hodnotím na 100 %, už jen za ten koncept!

P.S. Nechápu, proč je tu tahle hra stále coby "nehotová", funguje už přes 2 roky a za tu dobu se dočkala mnoha změn, patchů i (přinejmenším dvou) velkých datadisků - pro mě osobně je rozhodně plnohodnotná. ;)
Hraju to a velika spokojenost. Pure PvP areny 10:10 nebo 10:boss, za vitezstvi dostanete tech pointy a build pointy. Za tech pointy si kupujete v tech tree stale lepsi kola/kridla/nohy/pasy/plasmaguny/lasery/hurt-healguny/radary/railguny/antiradary... ty si pak kupujete ve fyzicke podobe za build pointy a stavite si z nich ruzna vozitka. S vyhranymi bitvami vam roste level a to ovlivnuje jak silneho robota muzete postavit. Kazda kosticka ma take svou tier hodnotu. Podle souctu techto hodnot vas system vybere a zaradi do areny s vozidlem stejneho tieru.
Multiplayer - v platoonu muzete byt dohromady se dvema dalsimi hraci, system vas pak vybira k boji v arene za stejnou stranu. Platici hraci dostavaji +100% tech pointu +100% build pointu a mohou vytvorit platoon az se ctyrmi hraci vcetne sebe.

Boj je sranda, bud znicite vsechny nepratele nebo obsadite jeho control point. K videni jsou silene nefunkcni i funkcni konstrukce - zakladni kolove vozidlo, pavouk, letadlo, drona, tank, bombarder - dulezite je vedet, co jsou slabiny a vyhody vasi techniky - predevsim je to o dosahu zbrani a pohyblivosti v terenu, vyjimkou nejsou trojkolky osazene jednim railgunem z mnohem vyssiho tieru ani tezce pancerovane tanky s lasery na blizko. Kosticky jsou z vozidla/letadala postupne odstrelovany az zbude sedatko s jednim kolem zoufale se snazici skryt a po nem jen kour.
Nejvetsi legrace je si z kosticek stavet vozidla. To me dostalo, necekal jsem to. 80%
Podobne hry: Terratech