Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Robo Rumble

Reflux, RoBoRumble

1998
38
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Robo Rumble je celkem neznámá real-time 3D strategická hra s isometrickým pohledem zasazená do sci-fi prostředí. Při zachování si ducha strategické hry je zde několik nových neobvyklých mechanismů hry, například zcela přizpůsobitelné jednotky, omezené řízení zdrojů, neomezená hotovost a spousta skrytých tajemství. Namísto získávání zdrojů na budování vašich robotických jednotek začíná hra se standardním počtem finančních prostředků, které mohou být ihned použity k dosažení vašich cílů. Tedy vybudování jednotek. Pomocí těchto jednotek lze napadnout nepřátelské základny, což se projevuje nevídanými rotujícími světelnými efekty. Zde stojí za zmínku že jsou tu použity revolučně 3D technologie jako demolice terénu, dynamická světla, počasí v reálném čase, déšť nebo sníh, a v neposlední řadě též částicové exploze.

Porazíte-li nepřítele, můžete pokračovat do další mise. Pokud jsou vaše jednotky zničeny, získáváte zpět peníze, za které jste je pořídili a můžete začít budovat znovu. Mezi misemi si můžete nakupovat nové díly pro své roboty a před každou misí si zvolíte své vybavení, dostanete úkol a jde se na věc. Namísto hraní si s řízením zdrojů, zaměřuje se hra přímo na boje a návykovou akční hratelnost.

Ve hře se nachází 2 kampaně po patnácti misích.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.