Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Road to World Cup 2006

40
1 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > sportovní manažer *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
08.01.2004 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://rtwc.wz.cz
Road to World Cup 2006 našel svou inspiraci ve hře Czech Soccer Manager 2002 FE, ale na rozdíl od ní se zde ujmete českého národního týmu pod vedením trenéra Karla Brücknera, se kterým se nejprve budete muset v kvalifikaci probojovat na mistrovství světa 2006 v Německu a poté na něm usilovat o co nejlepší výsledek. Kvalifikace obsahuje 12 zápasů, přičemž o první postupové místo ve skupině budete nejspíše bojovat se silným soupeřem z Nizozemska a v případě, že skončíte na místě druhém, čeká vás baráž.

Na samotném mistrovství hrajete klasickým systémem, tedy tři zápasy ve skupině a poté po jednom zápasu v osmifinále, ve čtvrtfinále, v semifinále a nakonec i ve vysněném finále. Před každým zápasem můžete upravit sestavu, nastavit úroveň útoku či obrany a pak už jen rozmístění hráčů. V průběhu samotných zápasů můžete všechny předchozí volby měnit, volit si jednu z pěti rychlostí hry a samozřejmě také střídat tři hráče dle libosti.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.