Moje hodnocení je možná oproti jiným trochu přehnané, ale zkrátka si nemohu pomoct. Cesta do Indie totiž byla vůbec první adventurou, která mi ukázala závěrečné titulky a dá se říct, že byla v podstatě i první adventurou vůbec. Tehdy mě upoutala zejména kouzelná grafika dalekého orientu a poměrně zajímavý příběh, který se naprosto odlišoval od všeho, co jsem tehdy měl možnost hrát. Jako naprostému zelenáči mi nevadila jednoduchost, kdy hrou proplouváte zcela plynule a bez záseků. Pokud mne paměť neklame (přece jen už je to nějakých 8 let), tak se zde nevyskytuje ani tolik oblíbený pixel-hunting. Hru sráží jen až neuvěřitelně krátká herní doba a těžko říct, jestli jsem vůbec někdy hrál kratší hru.

Pokud bych měl hodnotit z dnešního pohledu, tak grafika už rozhodně není tak kouzelná, jako kdysi a příběh, který mě tehdy pohltil, je z dnešního pohledu naprosto obyčejný a ničím nezajímavý. Přeci jen zápletka typu "Ahoj miláčku, bohužel se musíme rozejít. Nehledej mě. Ahoj." působí jako z nějaké béčkové telenovely, ale naštěstí to není až tak zlé.

Nicméně hru hodnotím tak, jak na mě zapůsobila tehdy a za tím si stojím ...

Pro: jednoduchý, ale poutavý příběh, pár zajímavých puzzle

Proti: neuvěřitelně krátká herní doba

V průměru dost osobitý adventura z First-person pohledu, která mě zaujala a během pár dnů jsem jí dohrál. Přiznám se, že hru jsem hrál v té době z čisté nudy a tak jsem jí dohrál s návodem. Nemám rád, když si musím mordovat mozkové buňky, když to není potřeba..radši si užiju příběh, který v tomto případě špatný nebyl a dodnes si některé scény pamatuji.

Pro: příběh, tak trošku jiná adventura, puzzle

Proti: velice krátké