Rival Stars Horse Racing

Rival Stars Horse Racing: Desktop Edition

24.04.2019
24.06.2020

Úkolem je obnovit dědictví a stát se šampionem. Závody se odehrávají na legendárních dostihových tratích z celého světa.

Ve hře si hráč vychová vlastní dostihové koně, připouštěním svých klisen s hřebci a postupným zlepšováním se dostanete až k max. levelu ve hře. Můžete chovat s cílem získat nejlepšího šampiona, nebo s cílem mít krásné zbarvení s horšími statistikami. K nejvzácnějším barvám ve hře patří bělouš a vraník a dosáhnout lze i nespočtu znaků na těle. Pro trénink koně je potřeba neustále zlepšovat tréninkové místo a zlepšovat úroveň koně. Toho se dosáhne běháním dostihů.

Po nejnovějších aktualizacích přidána louka, kam lze koně dát a pozorovat (i více koní), přidány také Cross Country závody.

• Android 75
Rival Stars Horse Racing je za mne jedna z nejpovedenějších koňských her. Krásné provedení grafiky + velký výběr ze zbarvení koní dělá hru jedinečnou.

PC verze je sice dražší, ale její benefity oproti Android verzi (neplacené) jsou super. Hra má stále další aktualizace a je v ní větší výběr na co se zaměřit. Osobně jsem ocenila cross-country v přírodě a možnost louky pro odpočinek koní. Skvělým relaxem ve hře a odpočinkovou aktivitou je reprodukce, nikdy nevíte, jaké zbarvení a vlastnosti se vám povedou!

Video - seznámení se hrou v češtině

Video - začátečnické tipy pro reprodukci

Pro: grafika, příběh a možnosti

Proti: cena