Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ring Fit Adventure

RingFit Adventure

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
akce > arkáda
adventura > akční adventura
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.10.2019 Switch
Vývojáři:
Nintendo Entertainment Planning & Development
Oficiální stránky:
https://ringfitadventure.nintendo.com/
Ring Fit Adventure je launchovou hrou pro fitness příslušenství ke konzoli Nintendo Switch, tedy Ring-Con a Leg Strap. Hra by se tak dala považovat za nástupce populárního Wii Fit, které využívalo cvičící podložku ke konzoli Wii. S tím je ovšem u Switche konec a nyní stačí pouhý Joy-Con nasadit do cvičícího kruhu a druhý přivázat k noze.

Samotná hra je v základu sbírka mini her, které se inspirují například v endless runner titulech, sportovních hrách nebo v JRPG žánru. Celkově by se i hra dala považovat za RPG, jelikož svým cvičením nabíráte pro svou postavu zkušenosti a odemykáte si další pohyby nebo útoky, tedy reálné cviky, kterých hra čítá přes 40. Správné cvičení pak zvyšuje rychlost nebo sílu útoku vaší postavy. Celá hra je koncipována pro co nejrychlejší hraní, tudíž jednotlivé úrovně jsou většinou krátké tak, aby si je hráči mohli dávkovat dle své fyzické zdatnosti. Stejně tak je nastaven i samotný Ring-Con, který sám o sobě funguje jako posilovací pomůcka a lze jej tedy nastavit dle vašich požadavků.

K dispozici však nejsou pouhé mini-hry a nejedná se o bezcílné cvičení. Ring Fit Adventure totiž nepostrádá ani příběh. Ten se točí kolem draka bodybuildera, jenž si chce podmanit herní fantasy svět s pomocí svých kumpánů. Je tak jen na vás, zda mu v tom dokážete zabránit napříč 20 světy čítajících přes 100 úrovní.

Multiplayer není přítomen v žádné PvP nebo PvE formě, ovšem Nintendo hru popisuje jako rodinnou párty hru, která je vhodná pro více lidí ve smyslu překonávání skóre jednotlivců v tabulce.


Poslední diskuzní příspěvek

Cvičím s tím pravidelně každý den už přes měsíc. Jsem ve světě 14 myslím. Říkám si, že už se musím blížit ke konci kampaně. Zkontroluju…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.