Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wii Fit

Wii Fit Plus

25.04.2008
90
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Wii Fit je sportovní hra založena na pohybovém cvičení samotného hráče. Hra využívá unikátní periferní platformu nazvanou Wii Balance Board, na které hráč stojí během cvičení. Na této podložce se mohou hráči nejen vážit a diagnostikovat centrum rovnováhy, ale také díky ní procvičují jógu, svalový trénink, aerobik nebo rovnováhu těla.

Hra mimo jiné integruje uživatele Mii podobným způsobem jako ve Wii Sports a navíc sleduje BMI (Body Mass Index) a řadu dalších statistik týkajících se zdraví, které lze porovnávat s ostatními uživateli Wii Fit napříč světem.

V říjnu 2009 vyšla vylepšená verze Wii Fit Plus, která obsahuje přibližně dvacet nových her a aktivit, umožňuje nově počítat kalorie za použití výpočtu koeficientu MET (Metabolic Equivalent Task), sestavit si cvičební program podle času nebo oblíbenosti cviků a v neposlední řadě funkce s možností zvážit si kojence nebo zvířata.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.