Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Richmond (06.05.2020 10:24): To jejich zmrtvýchvstání mě těší i když se těším asi jen na Second Front. Někdy opravdu musím do těch simulátorů proniknout, ale zatím mě bavily jen ty sci-fi typu Wing Commander.
@jvempire (komentář): Je to fajn napsat komentář ke hře od firmy, která den před tím oznámila resurekci :) A souhlasím prakticky se vším v komentáři, já tenkrát cca od půlky jel bohužel hodně podle návodu.
Ha, akurat som si pozeral Cluebook z GOGu a na predposlednej strane je reklama na cluebook pre Darklands.
@Richmond (13.03.2014 20:51): Ve své době asi ano, dnes to však velmi stěžuje nepraktické ovládání. Ale jsem na to zvědavý, plánuji Rexe projít i za použítí návodu po celou dobu - premisa je minimálně zajímavá :).
@Drolin (13.03.2014 20:41): A přitom, když se mrknu na ty "recenze" na Gogu od uživatelů, tak tam někdo píše, jako že to není moc těžká hra :) Jako možná to hrál na easy, jinak si to nedovedu představit.
@mazar1234 (13.03.2014 20:00): Takovýchto téměř "dohraných" her mám kupodivu také dost. Nicméně si je odškrtávám jako dohrané. Znovu bych asi takovouto hru kvůli několika desítkám minut nerozehrával.

Nicméně Rexe plánuji znovu zahrát, dostal jsem se zatím jen z moře na souš, kde to začalo být komplikované.
@Richmond (13.03.2014 19:47): ... a vtipna a zabavna hra. Ako je tam sex (byt nie explicitne zobrazeny), zmena pohlavia hrdinu na zenu a naspat na muza v Gender-bender masine, obrovska tucna a smrtiaca amazonka...... viac si uz nepamatam :-). Bohuzial hru som dodnes nedokoncil celu, hoci mam uz asi 10 rokov savegame na mieste, ktore je asi 3 riadky textu v navode od konca.

Shit aj tak to budem musiet niekede zahrat cele lebo si uz nic z toho nepamatam a dohrat to z toho save by uz bolo onicom.
Tak Rexík na Gogu a já si říkám, jestli to někdy znovu rozehraju :) Pamatuju si, že to byla neskutešně těžká a zákysová hra (byť velmi povedená).