Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Revelations 2012

23.04.2012
20
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play (dříve placená hra)
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Revelations 2012 je kooperativní FPS inspirovaná sérií Left 4 Dead a postavená na Source enginu. Jak už název napovídá, hra se točí kolem tehdy aktuálního mayského proroctví týkajícího se údajně se blížícího konce světa v prosinci 2012. Ve světě Revelations 2012 k němu opravdu došlo a otevřel se portál do jiné dimenze, skrz který se do našeho světa dostali zlí bohové a jejich přisluhovači. Avšak ještě není všem dnům konec – byli vybráni čtyři hrdinové, kteří se s pomocí bájných zbraňových krystalů dokáží bohům postavit.

Hra obsahuje tři kampaně (až pro čtyři hráče) o pěti misích zasazené do prostředí mayských ruin, využívající prvek AI Director známý z L4D přizpůsobující průběh hry výkonům hráčů. AI Director má kromě obyčejných domorodců k dispozici i speciální nepřátele, mezi které patří například Priestess, Vixen nebo Demonoid a obří bossy, samotné bohy. Kromě kampaně hra nabízí i klasický deathmatch 4 vs. 4 a mód Battlegrounds, jehož cílem je s pomocí NPC jednotek (ovladatelných skrz několik základní příkazů) zničit nepřátelské věže a zabít nepřátelského bosse.


Poslední diskuzní příspěvek

Náhodou v coopu jsme se u toho dost nasmáli. Hned bych si dal další díl. :)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.