@HolyMeatball (komentář): Konečně si to někdo zahrál a úspěšně :)
Taky jsem si kdysi říkal po 115 hodinách ze toho mohlo být víc. Bohužel nikdy mi nevyšlo opakovaně hraní na stejné platformě abych se dostal až na nejvyšší obtížnost.
Mě se to taky líbilo. Spousta informací a hlas je příjemný.
Zkoušel jsem taky něco nahrát, ale nerozumněl jsem ani sám sobě:)
@Charllize (10.03.2023 13:27): Já to právě hned přeskakoval, zda tam někde mluvíš a musím říct, že velká paráda. To by chtělo pravidelné streamy. Sice nevím, zda by lidi chodili... :D Jak byla jednou podobná situace v povídkách od Šimka a Grossmana - počet diváků sice nebyl nejpočetnější, ale oba dělali co mohli. :D

Ale kvalitativně lepší, než kdejaké letsplaye českých webů. Přecijen.. herní letsplaye hlasem Luďka Soboty a o hrách které nikdo nehrál. To je opravdu skoro až na ten Patreon. :D

Ta hra silně zaujala, ale padesátihodinovka.. :/ to nedám.
Fajn ze se to líbilo. Problém mám s tím ze nevím jestli mluvit když tam nikdo není, což byla asi první půlhodina. Pro záznam asi vhodný, ala zas když pak někdo dorazí později tak to neví :)
Ta hra je bezva a hodí se i do výzvy tenhle rok, což teda nebyl úmysl toho streamu.
@Charllize (08.03.2023 21:07): Ta hra vypadá strašně cool. :D Bral bych takové tahové Devil May Cry. I když...to už je vlastně ono. Je mi dost líto, že v nových hrách jsou skvělé animace při soubojích a ještě když si třeba v té FFXV ty postavy pomáhají těmi link strikes, ale kvůli tomu že je to realtime tak vidíš pořád jen jakési glitche, nedokončené animace, postavy překážejí, prostě maglajz. Přitom tahové souboje ten problém řeší.
@Red (10.03.2023 01:47): Za chvilku by sis zvykl a ani by ti to nepřišlo :) Mechaniky třeba pro mě vypadají zábavně a holka je cute, všechno lítá kolem. Zbraně by sis oblíbil tak, že by sis je dal do ikonky :D

Jinak pohoda stream a souhlasím s Fritolem.
@Red (10.03.2023 01:47): Náhodou ve městě a v interiérech to má kolikrát velmi příjemnou a útulnou atmosféru. Ne všude je to jen šeď.

A Charllize super streamer! Sice mluvil pro dva lidi, ale velmi obsáhlé, informativní a pohotově reagoval na dotazy. Jde vidět, že se vyzná. Konečně mě přesvědčil ke koupi i za těch 500 ve slevě.
Fuj! Spartánsky sterilní stylizace studená jak psí čumák a kopání do plechovky ve vybydleném paneláku. Naplň fetch questy, hlavní devizou možnosti oblečení a sestavování zbraní. Úplně jsem se orosil hrůzou, že bych to měl hrát.
Charllize trendsetter OK.
@Hitsuran (18.09.2022 12:41): Jo, to je Rowen a Sullivan.
Ono když začneš hrát tak to nedává moc smysl a ta trojice postav co za ne hraješ působí ze jsou úplně mimo. Ale propojí se to časem. Ta story je zbytečně krypticka a trvá než ti to začne dávat smysl, jestli vůbec. Ten úvod co jsem sepsal by tomu mohl pomoct aby to člověk cely lip pochopil. Si pamatuju ze když sem to hrál někdy v roce 2012 tak po dohrání to bylo spis jedno velký WTF ohledně příběhu. :)
Do zajímavostí jsem pridal uvod do pribehu hry. Kdyby to nekdo hral, povinne precist, budete to pak chapat mnohem lip :)
@Charllize (15.09.2020 20:43): Je to kickstarter projekt no. Když se to před dvěma lety objevilo na Steamu, tak jsem myslel že to ve finále bude lepší, ale taky jsem to nedávno chvíli sledoval a furt to vypadá dost budgetově. Jako prostředí a různé efekty jsou celkem fajn, ale postavy a mimika jsou bída. Ale stejně jsem na to zvědavý, vypadá to i tak celkem sympaticky. Snad to vyjde na konzole v krabičkách.
@Charllize (15.09.2020 20:25): Dle téhle diskuze je to skutečně kvůli knize, respektive kvůli filmu, který se v době vydání hry měl točit. Nemají to podložené ale.

Ovšem dle wiki se ta změna týká spíš japonské verze a Resonance of Fate byl původní název.

According to staff, the Japanese title was originally going to be either Resonance of Fate or Resonance of Time, but Sega asked it to be changed to End of Eternity. This fell in line with a trend among many Japanese games of referencing endings in their titles. Viz
@Fritol (15.09.2020 20:12): Budu na to myslet, ale tyhle hry se moc neobjevuji, kazdy si to proda za vic sam nebo je rad ze to ma.

Kazdopadne ten remaster je docela povedeny, minimalne odvedli kus prace na texturach, takze to obleceni vypada porad solidne. Taky to narostlo oproti PS3 verzi o 34GB :)

Taky by me zajimalo proc ta zmena nazvu pro evropskou verzi.
@Charllize (15.09.2020 20:01): Tohle chci určitě jednou dát, ale furt čekám na nějakou výraznější slevu na Steamu, kde se jim do toho moc nechce. A bohužel na PS4 ta krabička v Evropě nevyšla. Nejlevnější bych měl X360 verzi, ta jde sehnat snad za stovku, ale to se mi zas už nechce, když je k dispozici remaster. Tak snad jednou, ne že bych neměl dost rozehraných jrpg teď. :D

Jinak v oblékání postav se vyžívám! V editorech vždycky trávím kotel hodin. :D
Idealni hra pro nekoho kdo chce originalni rpg. Soubojakem pocinaje pres zasazeni az po venkovni lokace. Hra je dost slozita a diky tomu pusobi ze je dost tezka. Ale po zjisteni co a jak se ukaze ze to zase tak tezke neni.
Navic, kdo se rad vyziva v oblekani postav, tak tady si prijde na sve. Ackoliv to je uplne zbytecne kazda ze tri postav ma doslova stovky svrsku, tricek, dzin, bot a vseho co se da na sebe navlect.
A customizaci zbrani jste uz videli ? Da se do sebe spojit skutecne ledacos :)
odkaz