takže R3 dohráno - rovnou na těžkou obtížnost - nyní se mi tam otevřela/zpřístupnila nová ještě těžší obtížnost - takže někdy později si to zase zahraju. playlist - moje komplet hraní ve 3D (asi 17 hodin); Měl jsem problém s výběrem zbraní - pomocí šipek šly těžko vybírat a později některé zbraně vybrat ani nešly - napřed jsem zkoušel přepínat z klávesnice a myši na klasický ovladač pro výběr zbraně ale to byl zbytečně zdlouhavý opruz - naštěstí jsem si vzpomfěl že z druhé strany té klávesnice (Hori tactical commander) je tlačítko pro přepnutí kláves a té otočné páčky - takže jsem prostě vždy hru zapauzoval - přepnul na ovládání páčkou - vybral si tu zbraň která vůbec pomocí šipek nešla vybrat - a zase si přepnul ovládání pohybu zpět na šipky/klávesy.

Jo a taky pro přesné míření pomocí mířidla zbraní bylo potřeba samozřejmě zavřít jedno oko (kvůli tomu 3D) - jako ve skutečnosti.
Tohle jsem si nedávno koupil jen kvůli tomu 3D - jakmile dohraji Zombie Army Trilogy - konečně už celou tu trilogy až do konce. Tak se na tohle podívám.