Fan-made RE:CV Remake demo ke stažení Tady . Už někdo zkoušel? Doufám, že to bude mít stejnej dabing, nebo minimálně stejně příšernej dabing. Jestli se u toho nebudu nekontrolovatelně smát, tak budu zklamanej :)
@Charllize (08.10.2020 12:28): Tak s emulátorem není nijak velký sraní. Právě jsem teď zkoušel gamecube verzi a jde to v pohodě a i to relativně vypadá. Jde mi o to jestli má smysl zkoušet tu PS2 verzi. Jestli je ta PS4 verze o tolik lepší abych jí pořizoval nebo je to jen jako GTA III, VC a SA na PS4 (= to samé co na PS2). PS3 a XBOX verze nemám jak zprovoznit. Achievementy nepotřebuju.
@Cobot (08.10.2020 12:10): Tak ta PS4 ma trofeje/achievmenty a asi bude vzhledove nejlepsi, pac je dana do vyssiho rozliseni. Ale myslim ze podobneho obrazu dosahnes i na emulatoru PS2/Dolphin. Ja bych urcite bral tu na PS4, koupis, stahnes a hrajes, zadne srani s emulatory. Pokud mas doma PS2 nebo gamecube, tak budes mit urcite horsi kvalitu obrazu a obvzlast na gamecube tu hru jen tak nesezenes.
Dá se říct jaká verze je nellepší? Rspektvive PS2, Gamecube nebo ta na PS4?