Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Reload

50
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
09.11.2010 PCWii
Vývojáři:
Top3Line
Oficiální stránky:
http://www.top3line.com/index.php/games/reload
Reload od slovenských Top3Line je netradiční střílečka z pohledu první osoby simulující místo klasického boje proti živým nepřátelům střelbu na terče. Sami vývojáři ji pak nazvali jako jeden z prvních nenásilných simulátorů taktické střelby. Úkolem hráče tudíž není probít se zástupy nepřátel, ale co nejpřesněji trefovat připravené terče z různých materiálů.

Ve hře se nachází několik druhů prostředí, od uzavřených střelnic po rozsáhlá venkovní cvičiště, přičemž jednotlivá místa se otevírají postupem hrou. Stejně tak se mění i obtížnost cílů – na začátku jde pouze o statické cíle, k nimž se později přidávají například pohyblivé nebo postřehové terče. Hrát lze i střelbu se scénářem, mezi nimiž najdete například osvobození rukojmích, odstřelování, ochrana VIP, ale i olympijské závody. Některé z těchto scénářů jsou pak inspirovány skutečným vojenským výcvikem.

Hra nabízí širokou paletu střelných zbraní od sportovních až po těžké vojenské zbraně. Za úspěšné splnění misí jsou udělovány medaile a nechybí ani žebříčky nebo populární achievementy. V neposlední řadě hra nabízí multiplayer, a to až pro čtyři hráče na jednom PC.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.