Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Pridal jsem sem Red Hell schvalne (a beda tomu, kdo me to tady zmeni na ten Kronolog ;0)) kvuli recenzim ve Score, ktery tehdy u nas Red Hell proslavily jako jednu z nejhorsich her vsech dob. Chvilku jsem to kdysi hral a moc me to nebavilo...ale nemuselo by to bejt az tak strasny.
Karasman: nelez mi do hlavy, tohle jsem psal (a neodeslal) včera večer:-P Recenzi jsem četl v nechvalně proslulém aprílovém čísle (64), napsal ji Andrew a pravděpodobně byla přetištěna ze staršího vydání. Pokud si dobře pamatuju, Andrew tam psal cosi o tom, že původně vyšel Kronolog a teprve o rok později to bylo vydáno pod názvem Red Hell, "aby se hra prodávala i v Německu". Vzhledem k tomu, jaké zákony tam mají proti zobrazování nacistické symboliky (ze které byly vyjmuty pouze historické a umělecké materiály) a třeba takový Wolfenstein 3D se tam až donedávna (údajně celých deset let, takže to už vlastně není donedávna) nesměl prodávat. Jo a včera večer jsem to googlil a na jedněch abandonware stránkách se obě verze dají stáhnout.
Dodnes mám v hlavně kouzelnou recenzi ze Score, u které jsem se válel smíchy... :-)