Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Red Hell

Kronolog - The Nazi Paradox

1993
90
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hra Red Hell nás uvádí do nepříliš optimistické budoucnosti roku 2020, ve které se ústřední světovou velmocí stal Sovětský svaz. Hráč dostává pod kontrolu muže středního věku jménem Dr. Constantine, který se jakožto vysoce postavený funkcionář proti sovětské nadvládě pokouší organizovat odpor a zároveň se snaží zachránit svého syna.

Hra Red Hell, která je typickou 2D point ´n click adventurou, nebyla dobovou kritikou přijata příliš dobře, bylo jí vyčítáno takřka vše, technickým zpracováním počínaje a interfacem konče. Hra má ve skutečnosti dva názvy, Red Hell se jmenuje evropská verze hry, americká se jmenuje Kronolog: The Nazi Paradox a od Red Hellu se liší tím, že zde Sovětský svaz v roli světové velmoci číslo 1 nahradilo nacistické Německo.


Poslední diskuzní příspěvek

Pridal jsem sem Red Hell schvalne (a beda tomu, kdo me to tady zmeni na ten Kronolog ;0)) kvuli recenzim ve Score, ktery tehdy u nas Red Hell proslavily jako jednu z nejhorsich her vsech dob. Chvilku jsem to kdysi hral a moc me to nebavilo...ale nemuselo by to bejt az tak strasny.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.