Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Realm Defense: Hero Legends

01.11.2016
85
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Realm Defense je žánrem tower defense hra. Na první pohled se tváří jako kopie Kingdom Rush a jiných podobných her, kterou do velké míry je, avšak nabízí i novinku v podobě zakomponování hrdinů a RPG prvku jejich vývoje.

Ve fantasy světě stavíte věžičky a snažíte se hordám zla zabránit, aby prolomily vaši obranu. Úrovně jsou rozděleny do jednotlivých světů. Momentálně hra obsahuje šest světů, přičemž na sedmém se pracuje. Jednotlivé světy obsahují 20 a 40 úrovní. Na začátku máte zpřístupněné dva světy a pro odemčení dalších musíte splnit určité podmínky. Hra nabízí i možnost hrát v online turnaji, kde se můžete s ostatními hráči poměřit, kdo se déle vydrží bránit hordám. Samozřejmostí jsou i nezbytné denní výzvy, za které dostáváte například potřebné věci k vývoji hrdinů.

Autoři na hře stále pracují a přidávají nový obsah. Hra je nabízena formou free-to-play a obsahuje placené mikrotransakce, které vám díky velkým bonusům ulehčí a zrychlí postup hrou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.