Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

RailWorks

Rail Simulator 2: RailWorks

95
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > vlakový simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.06.2009 PC
Vývojáři:
RailSimulator.com, Kuju Entertainment (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.railsimulator.com/
RailWorks je simulátor vlaků na způsob Microsoft Train Simulator vydaný světoznámým studiem Electronic Arts. Tvůrci z RailSimulator.com se snažili zpracovat vše co nejreálněji, od grafiky a zvukové složky hry až po ovládání samotných vlaků. Tratí je ve hře 8, vlaků celkem 13. Lokace jsou rozmanité, podíváte se například do Velké Británie, Severní Ameriky a i do kontinentální Evropy. Nechybí ani editor, ve kterém si můžete vytvořit vlastní tratě, čímž se herní doba výrazně prodlužuje. Kampaň obsahuje kolem 50 scénářů s nejrůznějšími úkoly. Hru lze sledovat z mnoha úhlů pohledu, například z kabiny strojvedoucího, z pohledu cestujících, z boku trati nebo si vytvořit pohled vlastní.

Další tratě a vlaky se dají stáhnout na internetu, ať už ty oficiální od tvůrců hry, nebo i ty neoficiální od běžných uživatelů.


Poslední diskuzní příspěvek

Tedy tahle věc má tak strašně předražené DLC... 6, 12, 12, 14, 23€ - Za cenu samotné hry s addony by si člověk u nás koupil tři novinky...

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.