@malarkey (17.08.2021 10:49): Díky a není zač! :) Dvojku taky ještě zvažuju rozehrát, protože jednu z těch mála misí, o si z dětství pamatuju, jsem v jedničce neobjevil, tudíž předpokládám, že byla právě ve druhém díle. Akorát si od toho musím dát nějakou dobu pauzu. :D
@Vurhor (komentář): hezký komentář, krásně jsem si u něj zavzpomínal! Díky, mám pocit, že hra tenkrát byla jako plná hra v Gamestaru, pak byla i dvojka, u obou jsem se zadřel jako blázen...ale doteď na to krásně vzpomínám. Podobný titul pak byl ještě Hexplore, co vyšlo toho času v Levelu jako plná hra....u toho jsem si taky zařádil....

no a pak jsem objevil Baldurs Gate na pěti cédéčkách a svět už nikdy nebyl takový, jako dřív :-)

pořád sním o tom, že se k jedničce a dvojce Baldurs Gate jednou vrátím a zase zahraju....ale pak mně dojde, že všechny hry výše jmenované je stejně asi nejlepší nechat ve vzpomínkách, už se mi to párkrát nevyplatilo
Dá se hra někde sehnat?? Potřebovala bych jí ale rozběhnout na win.7kách.. Někdo nějaký typ??