To je mi jasné, ale prostě mi z neznámých důvodů přijde Le Mans třeba v Gran Turismu mnohem lépe zpracované než tady v GRIDu.
Drift je o hovnu (vsak kdo by ho dobrovolne jezdil?), ale LeMans je LeMans to jinak neudelas.
Tak tedy GRID se jednoznačně pyšní nejnudnějšími Drift závody všech dob (auta trpí DIRT syndromem - jsou to papírové krabice) a nejnudněji zpracovaným okruhem de la Sarthe (hlavní okruh pro Le Mans) všech dob.
No pro mě je z toho nejzajímavější to, že konečně na 1.3 vydali schopní reloaded svůj fix, takže to konečně po roce a půl můžu hrát bez dvd v mechanice : ).Hurá.
Vlastně nic zajímavýho...

- Added support for additional content packs.
- Added support for Motion Platform D-Box.
- Increasing the maximum view distance by 1 km so it is possible to see the entire length of the hill roads on San Francisco
- Fix for personal best lap time not replacing world record lap time when playing without internet connection.
- Fix for race day personal best lap times only being valid for first race in a grid world event.
- Fix for being able to select too many different types of cars in multiplayer events Long Beach Battle and Drift Inter GP.
- Fix for being able to select the Pontiac GTO in multiplayer Touring cars events.
- Fix for vehicles bought on eBay applying performance modifiers when playing multiplayer events.
- Fix for being awarded 1 lap in online stats for freestyle drift events.
- Prevented the editing ebay.xml cheat
Jooo, konečně... Škoda že mě to na PC nebaví a PS3 verzi nemám...
Pokud to ještě někdo hraje, tak konečně vyšel (po roce slibů) patch 1.3.
Neví někdo, proč mám na Milánských tratích poměrně brutální poklesy FPS (průměrných 50 na něco kolem 15-25)? Je to vždy tak jednou za minutu až dvě na jednu nebo dvě sekundy... Celkem to kazí závody :-(

Edit: Ach jo, tak prý je to problém některých hardwarových konfigurací, respektive něco se základními deskami...

Edit2: A prý to způsobuje neschopnost Gridu udržet procesor na stabilním taktu (základní desky/systém/aplikace kvůli úspoře energie při nízkém vytížení procesoru snižují frekvenci... a to holt pak na Grid nestačí a opět ji zvýší). Něco podobného trápí třeba i první Unreal engine :-)
Tak si říkám, že by měli v Codemasters vyjít někdy z kanceláří a jet se projet do města autem. Hned by zjistili, že brzdová světla jsou poměrně viditelná... V přesvíceném Gridu je poznám, až když někomu lezu do kufru :)

Jo a chybí mi tu zpětné zrcátko.
Zdá se mi to, nebo je první závod Le Mans přehnaně obtížný? Ať dělám, co dělám, tak jsem rád, že se držím v závěsu (tady je vidět nedostatek AI - po celou dobu závodu jedou stejná auta hezky v hloučku jako na startu). Bych řekl, že licence Laguna Seca (č. 49) v Gran Turismu 2 byla jednodušší :D
No tak komprese na Steamu se koná jen u Valve her a her na source enginu, protože jen ty se distribuují v *.gcf souborech, ostatní hry mají jen několika megabajtové gcf, aby se s tím Steam domluvil.
Ach jo, ten multak je neco tak neskutecne otresnyho... absolutne sme nebyli schopni se k sobe pripojit. Private ani Ranked... furt nam to mezi nama hlasilo error (kdyz se jeden snazil pripojit k druhymu), ale cizi lidi se normalne pripojovali...
Zlatej Burnout se svym genialnim multakem.

EDIT: A pritom kdyz vyslo demo, tak sme multak normalne hrali...
Na Steamu a komprimované? To slyším prvně :). Se pak kouknu do statistik kolik že to přesně mělo. Chjo, a to jsem si řekl, že 100GB měsíčně bude můj strop...
Tak při stahování to je zkomprimované, ale můj net by nezvládl stejně ani těch 5, bych se pak měsíc nepřipojil, bo jsem moc stáhl :-)

Někde třeba pak koupit tu krabicovku a pak bych dal i ten závod 24 hodin :-)
Nate: Má to skoro jedenáct!!! Zrovna se chystám na první spuštění :-)
Paul: 7,5 libry v případě koupě dvou her za 10 liber... No, není to špatná nabídka, ale Memphis se už nabídl, takže už není třeba :)

Teď to jen stáhnout (fakt to má 10GB?), vyhrabat volant pustit se do toho.
Proč si to nekoupíš třeba tady, až budeš mít prachy, pěkně v krabičce, za 7.5 libry? : )
Je tu nějaký dobrovolník, který má stranou 10€? Banka u nás o víkendu nefunguje a tak nemam jak přeměnit papírové peníze na ty digitální :)
Počkat, to se fakt hraje 24 hodin? :-)

Až to budu mít, tak si to klidně s tebou Montana dám :-D
Jak se u 23. hodniny někde nevysekám..... :-)
Nate: Přišel bych na to sám, ale stejně dík za upozornění... už je to doma :-D
U GRIDu dodává volant hodně na pocitu z opravdové jízdy (u Burnoutu je to sporné, vzhledem k tomu že jde o čistou arkádu). Jinak 100% souhlas s montanou :-)

PS: Jinak jsem GRIDu asi trochu ukřivdil (ohledně hodnocení), on mě totiž chytnul moc brzo stereotyp, což ale nejspíš způsobilo souběžné hraní Burnoutů :-). Hmmm, někdy mu musím dát druhou šanci.
GRID je vedle Burnoutu nejlepci zavodni hra na PC za kurevsky dlouhou dobu (jinak to napsat nejde :)
Vubec neni zapotrebi zadnej volant, uplne staci gamepad a chut zavodit... atmosferou zavodů se na GRID tezko cokoliv jinyho chyta.
A treba takovy vraceni casu, tak jak je zpracovany prave v GRIDu beru jako jednu z nejlepsich "fičur" a chybi me ted ve vsech starsich zavodnich hrach :D
Mno já to teda udělám jak říkáš.Zítra napíšu nové dojmy.Nechám si ale pohled na kapotu,jo :D já jezdím že auto vidím celé před sebou..tak se mě to líbí..OK dám tomu šhans"
Mirius: Zkus nastavit nejvyšší obtížnost, zakázat jiné pohledy než z kokpitu a zakázat restart závodu. To by bylo, aby jsi u toho ještě stíhal koukat na televizi :-D
Pleteš se.To bylo první co sem zkusil.Demo nadchlo :/...já tomu ještě dám..prodat ji můžu kdykoli
Včera sem investoval 399,- O můj bože..to zase byla kravina.Že sem raději nezůstal na prdeli doma(Výlet do JRC).Mno,graficky vypadá krásně.Je kompletně v češtině.Je perfektně optimalizovaná.Má Multiplayer.Přehledné menu.Chlapci,mě to nebaví..:/
Baví mě víc NFS U2 a Flatout 1-2.Já nevím..asi sem si myslel že to bude něco jiného?něco závratného?.Když za každou kladnou vlastnost dám deset procent,vychází to tak to:10 grafika 10 čeština 10 optimalizace 10 multák" 40% ?? jízdní vlastnosti?mno tady bude asi zakopaný medvěd :)Hlavně že to má krásnou krabici.Při instalaci žádný číslo.Instalace v klidu.
Ono fakt po čase nastupuje NUDA.Stihnu ještě při závodech otáčet hlavou na televizi.
pooky(komentář) : Myslím, že mřížka to určitě nebude, spíš rošt:)