Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Qvadriga

04.03.2014
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Qvadriga je tahová závodní hra a management, kde na starověkých římských cirkusech viděných shora závodí válečné vozy tažené čtyřmi koňmi.

Závody nejsou žádným hektickým soupeřením, ale probíhají na tahy, mezi kterými máte možnost zvolit, co na nadcházející části tratě váš vozataj udělá. K dispozici je nicméně také závodění v reálném čase, kdy na zadání příkazu máte omezený čas. Můžete zrychlit, změnit dráhu nebo se třeba pokusit setřást oponenty nárazem či mlácením bičem. Koně se mohou při velké zátěži vyčerpat a povozy zase rozbít, což pro daného vozataje představuje velký problém, jelikož je těžké se poté udržet ve vzduchu a závod alespoň dokončit nebo se pustit a přeběhnout přes trať bez zranění. Pro ostatní to zase vytváří překážku na trati. Stadionů se ve hře nachází 43 včetně známého Circus Maximus a mají typicky oválný tvar, ačkoliv se liší v délce a dalších detailech. Počet závodníků se také mění od 4 do 16.

Druhou částí je pak jednoduchý management závodního týmu, kde lze vylepšovat výdrž a rychlost koní, kvalitu povozu nebo trénovat závodníky. Stejně tak lze za vyhrané peníze nakupovat nové vybavení a opravovat to stávající.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.