Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Queen's Quest: Tower of Darkness

Temná věž, Královská mise: Temná věž

10.09.2015
29.10.2015
18.11.2015
58
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Adventura inspirovaná jednou z pohádek bratří Grimmů, odehrávající se v říši plné kouzel a bájných tvorů. Král se snaží nalézt princezně ženicha, za princeznou přijíždějí princové až z velkých dálek, ale ani jeden se jí nezamlouvá. Když jednoho dne přijede tajemný princ Henrik, princezna se zamiluje na první pohled, i když nikdo o princovi nic neví. Tato pohádka skončí jednoho dne, když si pro dceru princezny přijde tajemný černokněžník a odnese ji do temné věže, prince Henrika promění v kámen a na hrad pošle draka.

Hra je klasickou hidden object adventurou s mnoha minihrami typu přesuň kameny na druhou stranu, oprav kolejiště atd. Ve hře se nachází plno předmětů, které musíte sesbírat, některé jsou v objektech, v nichž budete muset najít více věcí najednou, ale zůstane vám pouze daný předmět, který potřebujete. Při svém postupu budete pomáhat různým postavám, s nimiž se potkáte a ty vám na oplátku něco dají nebo uvolní cestu. Ve hře se nachází kolem 30 míst, na které se vydáte, a 34 dalších puzzlů.

V České republice hru distribuuje firma Špidla Data Processing pod názvem Temná věž. Digitálně hru nabízí i portál firmy Alawar s názvem Královská mise: Temná věž.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.