Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Quantum Rush: Champions

04.12.2014
56
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Quantum Rush: Champions je následovníkem předchozí stejnojmenné hry s podtitulem Online, u níž se berlínští vývojáři rozhodli uložit ji k ledu a postupně aktuální počin obohatit i o multiplayerové prvky svého předchůdce.

Quantum Rush lze zařadit mezi akční futuristické závodní hry, kde osedláte vysoce výkonné automobily budoucnosti, spíše připomínající vznášedla nebo nebo tryskové letouny, a v šíleném tempu se proháníte po 14 různých závodních trasách plných smyček, tunelů a skoků, jež jsou rozmístěny v různých lokacích na Zemi nebo ve vesmíru.

Hra nabízí tři samostatné kampaně v režimu kariéry či arkádový mód, v nichž můžete použít až 21 různých typů závodních strojů. Při hře samotné lze využít jejich různé vlastnosti a zbrojní arzenál ve váš prospěch proti počítačem řízeným oponentům a bossům, kteří jsou obdařeni hrozivými jmény jako Red Hydros nebo Lord Carbonton. Různé zbraně se nacházejí také na trati ve formě power-upů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.