Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Put in

03.10.2019
41
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Co si takhle s děvčaty na pláži zahrát nemravné logické puzzle?

Put in je erotický logický rychlík, který je zjednodušenou verzí her, jako je například Pipe Dream. Na obrazovce máme rozházené dílky potrubí, které postupným rotováním propojíme tak, aby vzniklo jedno dlouhé, vedoucí od muže k ženě. Hra obsahuje 50 levelů, každý je nutné splnit v časovém limitu. Čím rychleji každý puzzle hráč stihne, tím lepší dostane ohodnocení (1-3 hvězdičky).

Hra obsahuje tlačítko pro cenzuru, jehož vypnutí znamená zobrazení erotických prvků.

Upozornění: hra obsahuje erotické obrázky, proto je přístupná až od 18 let.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 30
Tuto hru už budu mít navždy spojenou s jedním významným milníkem. Završil jsem 10000 bodů na DH a významný šiřitel herních uměleckých děl, ZX Atari, mi tenhle významný videoherní počin věnoval. Ihned jsem se do hry ponořil a prožil krásnou večerní seanci :)

V poslední době jsem občas z nějakého důvodu vyzkoušel pár lechtivých her, ale byl jsem trochu zklamán z nevyužitého potenciálu dané problematiky. Tady jsem však dostal přesně to, co jsem čekal.

Herní princip je jednoduchý jak facka a na první pohled je to jen variace na známé spojování trubek. Tady však jde o věc daleko důležitější, poněvadž tu hráč má na starost poskládat na desítky kousků rozřezaný penis a to v relativně přísném časovém limitu. Aby to nebylo úplně lehké, tak je do hromady řízků zamícháno i množství jiných kousků cizích penisů, které mohou hráče přivést na zcestí :)

Rychlost rekonstrukce orgánu je odměňována hvězdičkovým ohodnocením, kdy ale dosazení 3 hvězd se rovná naprosto precizní práci, kde neni prostor na chybu. Pokud čas vyprší, tak nastává nejkrásnější moment, poprvé jsem se až leknul, zvuku, který značí neúspěch, tedy zcvrknutí penisu na obvyklou klidovou velikost. Opakování levelu je pak často v jiné rasové barvě, takže hra je multikulturní a pokroková. Velmi oceňuji, že hra myslí i na děti a další sexuálně odměřenější jedince a je možné si pohlavní orgány přepnout na okurky a banány. Je to tedy ideální kousek na utužení rodinných vztahů.

V rámci lechtivějších her je hra dobrá. Nabízí plno úrovní a nedává nic zadarmo. Jen víc takových kousků.

Pro: Zvuky, všechny rasy jsou si rovny, banány a okurky

Proti: Chybí příběh, žena má moc pasivní úlohu

+19