Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Puddle Jumper

50
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.04.2006 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.nextcorp.cz/?puddle_jumper
Puddle Jumper je čistokrevná arkádová hopsačka se vším všudy. Ovládáte jakousi pružinku, se kterou se musíte vyhýbat nebezpečným překážkám a protivníkům. Hra nabízí celkem čtveřici levelů, z nichž každý má laťku obtížnosti nasazenou mimořádně vysoko, v každém jsou odlišní nepřátelé a několik dalších drobností. Úkolem je zbavit se nepřátel skokem na jejich záda, anebo některé, zvláště ty létající, obejít a přitom posbírat co nejvíce penízků.

Toto dílko se zúčastnilo soutěže společnosti EMOS, kde obsadilo pěkné druhé místo.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Puddle Jumper je skákačka, ve které jsem měl za úkol s jakousi raketkou na pružince zdolat čtveřici levelů s postupně narůstající obtížností a přitom posbírat alespoň 80 % všech mincí, které po nich byly rozesety. První level s označením Easy byl ještě vcelku hratelný, ale ostatní tři (Medium, Hard a především pak Ultra heavy duty) byly opravdu obtížné a stálo mě hodně nervů je dokončit.

Zatím poslední hra od Nextcorp Software mě moc neoslovila. Stále se však těším na zajímavou předělávku titulu Dostihy 3000 Deluxe s názvem Kurtizány, kde se místo koní obchoduje s lehkými děvami. Pomalu už ale přestávám věřit, že tato verze deskovky "Dostihy a sázky" někdy vyjde.

Pro: raketka na pružince, měnící se prostředí, nepřátelé

Proti: obtížnost je nastavena opravdu vysoko

+5+5 / 0