Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Psycho Killer

12
3 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > interaktivní film *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1993 PC
Vývojáři:
Delta 4 Interactive
Jeden z prvních interaktivních filmů, který vyšel již roku 1992 na CD-ROMu na platformě Amiga, konkrétně CDTV. O rok později se Psycho Killer objevil i v DOSové verzi. Dílo britských autorů z Delta 4 Interactive (např. textová adventura The Colour of Magic) nabízí krátké hrané úseky, během kterých je nutno volit správnou cestu. Ve hře je možno udělat špatný krok zpravidla končící smrtí hlavního protagonisty.

Mladý řidíč jedoucí opuštěnou krajinou náhle zpozoruje na krajnici špatně zaparkované auto s ještě otevřenými dveřmi, a tak tak se mu podaří zabrzdit a zabránit následné srážce. Ještě však neví, že z auta nedávno vystoupil ozbrojený zabiják se svou obětí, mladou dívkou. Na vás tak je, jelikož široko daleko nikdo není, zasáhnout a pokusit se o záchranu slečny.


Poslední diskuzní příspěvek

ugraugra: To by měl :). Zvláště, pokud jsou i zajímavé jako: Town With No Name Plumbers Don't Wear Ties Man Enough Hong Kong 97 Big…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.