@ugraugra (05.01.2013 13:08): 3x jsem to spouštěl, a nyní už vím, že je nutné, když hází ten molotov mu ho z ruky vyhodit za pomoci uzmuté mačety. Klacek na konec ve hře (asi) není - je dost možné, že byl v jiné FMV a nyní mi to splynulo s Psychic Killerem.

/tak klacek tam nakonec je - v pozdější části. Jen mi zase nereagovala myš! A intro znovu už nechci ani vidět.
@Drolin (05.01.2013 12:20): Nedaří najít? Však když si ho našel jednou, tak víš kde je a najdeš ho kdykoliv potom znovu ne? :D řekni mi aspon kde je přibližně, já nemám nervy tam chodit. Ta navigace je šíleně nepřehledná.
Co to je za haluz? Když se vydám opačným směrem od potoka, tak dorazim do lesa a mám na výběr ze 3 směrů, ale i když se vydám kamkoliv, tak stejně skončim u nějakého oběšence a hra mě kopne zpátky k autu? Já tam chci najít ten klacek, sakra :)
@Drolin (05.01.2013 11:47): Já jsem rád že na těch hnusnejch fotkách rozeznám auto od plotu a ty ještě sbíráš klacky? Doufám, že je na nějakém viditelném místě, jinak ho v životě nenajdu :)
@ugraugra (05.01.2013 11:39): Nevím, zda to míním znovu zapnout, ale asi to bude třeba. Jinak toho úchyla se mi podařilo zneškodnit klackem, o chvilku později na mě však hodil molotův koktejl? No, a tutoriál k 20minutové adventuře... :).
@Drolin (05.01.2013 11:31): Zjistil jsem, že ten kurzor sice zamrzá, ale není to náhodné a stále máš čas udělat co máš udělat. Začátek s brzdou je v pohodě, ten dám vždy. Ale ted bloumám po okolí a nevím co dělat - dycky na mě naběhne ten úchyl co je schovanej u potoka a zabije mě. A pak outro + credits - nová hra - intro - brzdy... strašně zdlouhavý a sere mě to

edit / a tutoriál se spouští přes pravé myšítko, tak na to neklikej :D
@ugraugra (05.01.2013 11:27): Nelze. A zamrzání kurzoru je velice časté (což, v kombinaci s tím na začátku, že se musí nakliknout brzdy, znamená často smrt a opakování procesu s intrem a někdy i tutoriálem :).
Dá se to nějak ukládat? Je normální že vteřinu předtím než se spustí nějaké audio mi zamrzne kurzor? Proč se sakra vždy když umřu spustí to stupidní outro a hned po tom credits? (!)