Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pronty

Pronty: Fishy Adventure

19.11.2021
07.03.2023
65
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Pronty je akční side-scrolling metroidvania od nezávislého tchajwanského studia 18Light Game. Je zasazena do nedaleké budoucnosti, ve které se lidé přestěhovali na mořské dno a vybudovali tam novou, moderní Atlantidu. Zároveň však do oceánu přinesli velké znečištění, důsledkem čehož byla města napadena zmutovanou mořskou faunou. Hráč se chopí roztomilého vodního tvorečka neznámého původu jménem Pronty, který se v doprovodu svého společníka, robotického mečouna Bronta, vydává vstříc dobrodružství. Jeho cílem získat znovu naději pro padlé město Royla a zjistit víc o svém původu.

Ve hře spolu s Prontym hráč postupně objevuje podmořský svět poskládaný z několika navzájem propojených oblastí. Hráč ovládá nejenom Prontyho, ale i malého mrštného mečouna, který se umí snadno proměnit v silnou zbraň i štít pro svého partnera. Hráč postupně získává nové schopnosti umožňující dostat se do nových oblastí mapy a nachází paměťové moduly, s nimiž může vytvářet unikátní kombinace útoků a dovedností hodících se do litých bitev s nebezpečnými predátory. Krom řádových nepřátel Pronty narazí i na obrovské zmutované behemoty, které, aby zachránil svůj domov, musí porazit.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.