Jo to byly časy. Líbí se mi to po všech stránkách, od té fotbalové po tu estetickou, i jsem před 10 lety znal sestavu předních klubů zpaměti:)

Modování bylo neoddělitelnou součástí zážitku. Tehdy se na CSP rozebíral na 5 stránkách jaký má být poměr jumping vs heading u mýho Zidana :D Udělal jsem i pár dalších hráčů a opravdu to byl výjimečný díl minimálně v tom, že každá vlastnost byla nějakým způsobem vidět. Škoda že po těch x hodinách je to i na nejvyšší obtížnost moc lehký.

To je asi jediný důvod proč kupovat něco jiného.
Po příchodu 6 jsem ji hrál až do příchodu 11... je to až neuvěřitelné jak byla šestka dokonalá na svoji dobu a i ted mě baví více než 11, ale to je asi o zvyku... nejvíce mě deptá když mi v 11 nejde nahrát, zpravidla když krátce vedu balon s hráčem a potom chci nahrát šikmo tak můžu to S-ko promáčknout ale nehcce nahrát, myslím že je to stejné i u střely a u pasu :-( ... nevíte v čem je problém? (hraji na klávesnici)
Já si po šestce koupil 09 a jsem spokojen - je to furt stejný, jen hezčí animace. A stejný chyby.
Nejlepší simulace fotbalu. novější díly PES a Fify se mohou jít zahrabat. Nebyl to žádný revoluční díl ale jednoduše spojil to nejlepší v sérii, potom už přestala evoluce a začala degenerace. Na druhou stranu ročník 2011 skýtá nějakou naději že by mohly přijít lepší časy.
Právě jsem začal 17. sezonu Master league za Plzeň, je někdo dál? :)