Princes of Fantasy

07.03.2015

freeware

Princes of Fantasy je vizuální novela vzniklá pro Crude Gaphics Jam. Sami autoři ji popsali jako novelu ohavnou navenek i zevnitř, což však patřilo k tématu soutěže, jíž se hra účastnila. Hratelností se jedná o typickou vizuální novelu. Hráč do děje zasahuje jen na několika místech.

Hlavními hrdiny jsou bratři Prince a Prindze. Ti vládnou království Fantasie a každý den se věnují svým povinnostem...procházkám zahradou, jedení dortíků a užívání si. Ne každému se však jejich vláda líbí...

@Fingon (komentář): Přirovnávaným hrám od Marion Software jsi dal 10, 15 a 20 %. Princes of Fantasy jsi dal 25%, tedy ji považuješ za lepší. Můžeš napsat v čem?

P.S. Nebrat prosím nijak jako urážku, ale snažím se rozvířit diskuzi o bezvýznamné hře, tak se přidávám příspěvkem na obdobné úrovni, na jaké je hra.

O Princes of Fantasy se nedá moc psát, to se musí zažít. Nabízí se otázka, proč vlastně tvořit záměrně špatnou hru, ale to je pomalu jako klást si otázku, proč psát české vizuální romány o Japoncích, které se odehrávají v Japonsku. (Tuhle otázku si kladu v poslední době často, ale ... Budiž).

Ač hra vypadá otřesně (Malování? Myslím že Malování/MS Paintbrush) a příběh je víceméně o ničem, po technické stránce to funguje. Jako myšlenkový experiment doporučuji porovnat s těmi horšími výtvory např. od Marion Software.

A abych nezapomněl (protože popisek to nezmiňuje) - hra je pouze v angličtině;-)