Primal Fears

08.01.2013

Primal Fears německých vývojářů DnS Development nejen vizuální stránkou připomíná jejich předchozí počin Dead Horde. Tato TPS (third-person shooter) viděná z ptačí perspektivy nás zavádí do světa v blíže nespecifikované budoucnosti, do doby, kdy svět sužuje globální oteplování a dojde k úniku nebezpečné chemické látky určené k hubení hmyzu pharGONe. Vinou působení chemikálií veškerá populace začíná mutovat a situace se vymyká kontrole. Zmutovaní zombies, ale i různé mutace připomínající přerostlá klíšťata nebo křížence prasat a psů, či krtků a koček, na vás útočí ze všech stran a jejich jedinou touhou je vaše maso a krev.

Vám nezbývá nic jiného, než se s pomocí až patnácti různých zbraní včetně plamenometů bránit jejich útokům a jediným vaším cílem je přežít. Hra nabízí 7 rozsáhlých úrovní, z nichž každá je rozdělena do několika částí; vstup do následující úrovně se otevírá nalezením příslušného objektu (čipová karta nebo výbušnina). Hrát je možné v režimu jednoho hráče nebo v kooperaci až se čtyřmi hráči.