Dead Horde

27.07.2011

Dead Horde je 3D akční střílečka viděná pohledem z ptačí perspektivy. Dějově jde o poměrně jednoduchou hru, ve které jsme svědky rozšíření zákeřného viru, který mění lidské bytosti v infikované zrůdy lačnící po vaší krvi. Vaším cílem, jakožto jediného nenakaženého tímto virem, je probít se hordami všech zmutovaných zombie, které vylézají odevšad a valí se na vás v obrovských masách.

Jako hlavní hrdina se posunujete pečlivě vykreslenými lokacemi a přitom držíte prst na spoušti. Vymezený prostor nelze opustit, je-li naživu byť jediný nepřítel - v takovém případě se neotevře vstup do další lokace. Kromě klasických ručních zbraní se dostanete i k řízení vozidel, které mohou být osazeny kulomety. Vlastní výbavu lze měnit a modifikovat. Za body nastřádané zabíjením zombíků lze upravovat velikost zásobníku nebo kadenci palných zbraní.

Hra nabízí možnost využití kooperativního multiplayeru. Pro příznivce tohoto typu akce tak masakrování zombie ve více osobách dostává podobu ještě větší adrenalinové akce.