Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pressured

55
1 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.07.2014 PC
Vývojáři:
Flump Studios
Pressured představuje jednoduchý matematický puzzle. Úkolem je klikáním na políčka s postupně se zvětšujícími hodnotami od 1 do 9 přesně dosáhnout předem stanoveného součtu. V každém kole je pak třeba součtu dosáhnout celkem pětkrát. Aby byla hra zajímavější, hodnota, kterou hráč v daném kole dovrší součet, je v příštím kole nahrazena políčkem s bombou, která vyresetuje všechna pole zpátky na nejnižší hodnotu. Obtížnost jednotlivých kol a úrovní je pak stanovena výší cílové hodnoty a délkou časového limitu.

Příjemným zpestřením jsou pak jednotlivé úkoly, jejichž popisy jsou založeny na básních Nicholase Gordona.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 55
Pressured hraje s hráčem na rovinu: nabízí to, co název slibuje – opravdu hodně tlaku.

Příjemný koncept, založený na rychlosti počítání, úsudku (protože na počítaní není jednoduše dost času) a hbitém klikání na jednotlivá políčka. A není to vůbec špatná hra. Je jen plytká. Kromě zvyšující se cílové hodnoty a zkracujícího se časového limitu nenabízí nic víc, co by hráče u hry udrželo. Ano, jde plnit jednotlivé výzvy, které odemykají příběh, ale hráč brzo dosáhne limitu svých schopností a další zlepšení je spíš o štěstí a náhodě. Není tedy divu, že hraní se rychle stává frustrujícím a hru už nikdy více nezapnete. Teda aspoň já ne.

Pro: jako součast bundlu stojí za vyzkoušení

Proti: stojí JEN za vyzkoušení

+9