Pou

27.08.2012
08.04.2013
23.04.2014

free to play

Pou je hra na způsob Tamagoči. Máte vlastního virtuálního mazlíčka, o kterého se musíte starat. Poua musíte krmit, umývat a musíte mu dopřávat dostatek spánku, ale zároveň si s ním musíte i hrát, aby se nenudil.

S Pouem můžete hrát různé minihry. Mezi ně patří třeba minihra Find Pou, ve které musíte najít Poua, který je schovaný v jednom ze tří kalíšků. Další zajímavá minihra je například Sky Jump, ve které snažíte Poua dostat co nejvýš.

Za každou minihru dostáváte příslušný počet mincí. Mince můžete využít ke koupi oblečení a různých doplňků, kterými můžete vylepšit dům a zahradu Poua. Za peníze si taky můžete koupit jídlo, které váš mazlíček Pou musí jíst, aby měl dostatek energie.

• Android 70
Poua bych se klidně nebál zařadit jako jednu nejznámějších her na mobil. Obsah hry sice vůbec není originální, ale je zpracován zábavnou formou.

Největší plus bych viděl v minihrách, kde si můžete vybírat opravdu ze všech kategorií od arkád až po lehce hazardní hry.

Problém Poua bych viděl zejména v nedostatku nového contentu. Tvůrci sice pravidelně dělají nějaké eventy, ale hra po chvíli začíná být repetetivní.

Já jsem hru přestal hrát zhruba na levelu 70, kde už jsem měl Poua a všechen jeho majetek vyšperkovaný podle mého gusta. Celkově jsem ale příjemně strávil několik hodin čekání na autobus, takže jako hru na zabíjení času mužu jen doporučit.

Pro: Minihry, možnost upravení Poua

Proti: Po chvíli začne být repetetivní, nedostatek nového contentu