Ted jsem to hrál a multák logicky hraje asi 100x víc lidí jak předtím, kdy byl problém na nějakou hru vůbec narazit. A zábava to je samozřejmě daleko větší jak hrát proti botům v singlu, takže za tu cenu bych o tom přece jenom přemýšlel.
Na steamu za €2,5, za tu cenu by to i stálo za zkoušku, ale bohužel vývojáři stále nedokázali dát dohromady naprosto základní věci jako pořádné multiplayer lobby.
Vyšel update:
New feature: customizable controls (keyboard and non – xbox controllers)
New feature: multiplayer in-game chat (enabled by pressing Y key)
New leaderboard: Winning Percentage which shows a ratio of wins per games
Update: Current leaderboards has been transformed to High Score
Update: Random distribution of vehicles in Quick Game
Fixed: Boost motion blur has been adjusted
Fixed: General physics tweaks

A navíc ještě v dubnu vyjde free DLC s novejma autama a tratí, hurá. Ted ještě udělat pořádný rozhraní do multáku aby šly měnit tratě...
Ted jsem zajel 10 tratí a na rozdíl od minule jsem se královsky bavil - holt se sešli dobrý lidi a pár fragů bylo přímo ukázkovejch :) Ty auta se mi tady strašně líbí (ten vražednej autobus je prostě nej), bohužel je rozhraní pro multák vážně basic, takže tam není chat a hlavně tam nelze měnit trat, takže se furt jezdí ta jedna a pro změnu se musí založit nová hra :/ Ale tak to je věc která se dá (snad) jednoduše upravit v updatu.

Ted záleží jak moc na tom ještě budou vývojáři pracovat. Doufejme že změny přijdou co nejdřív a ne jen v DLCčkách.
MIGtheDRAGON: Mě opravdu nejde do hlavy, proč grafici něco takového vymýšlejí... A je těch nepřirozených efektů v poslední době čím dál víc. Je to hnusné, žere to HW, nutí to googlovat... Vysvětlí mi to někdo? Spíš by se měli zaměřit na detailnější textury a modely, než ty uglovátka mrvící celý look her.
Garret: Stihneš se rozhodnout do půlnoci? :)

Jinak zjistil jsem že tohle se snad ani nedá počítat jako "závodní simulátor", je to fakt hodně o tom zabíjení :) Možná by v updatu měli zvýšit odměnu za dojeté kolo, ted se spíš vyplatí držet se v pelotonu a vraždit :)

/edit btw v nastavení to chce vypnout blur, je to fakt humus
Každopádně už jsem na to docela nadrženej, takže jestli se nenajde 3. člověk do dnešní půlnoci, tak to holt kupuju samostatně za 7.99 :)
kurcatovium: Na ohlasy na steam foru kašlu, sám jsem si vyzkoušel wa*ez verzi a docela mě to bavilo, takže myslim že těch 7 euro risknu, už jsem to vyhodil za větší blbosti. Hlavně ty auta jsou naprosto libový.

/edit hlavně jsem hrál jen singl, multák bude 10x lepší
kurcatovium: +1

Podíval jsem se na nějaké gameplaye a nevypadá to moc vábně. Působí to dost pomalu, ošklivě, skoro až shitově.
Otázka je, jestli to i za těch mrzkých 6,66€ stojí. Podle ohlasů na steam fóru to vypadá na značně nedodělaný polotovar. Mě odrazují hlavně dvě věci: 1) pouhé tři tratě s vidinou toho, že další budou jen MOŽNÁ a i tak nejspíš formou DLC a 2) multiplayer neobsahuje žádný chat (voice ani text), takže to je prakticky stejné jako hrát proti AI.
Nešel by někdo do 3-packu na steamu? Celkem za 19.99, tzn. 6,66 na jednoho, což je na novou hru super cena.